Events Calendar

April 2019
  • Saturday, 06 April 2019 9:30
    Ouwe Stompen Bal 2019 by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Overige
  • Friday, 12 April 2019 - Sunday, 14 April 2019
    Operation Amherst Zuid-Laren by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Andere clubs
  • Saturday, 13 April 2019 - Sunday, 14 April 2019
    WW2 OPENINGSEVENT 2019 by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Andere clubs
  • Friday, 19 April 2019 - Monday, 22 April 2019 4:00 - 12:00
    DYC lustrum / paasweekend by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  DYC Clubevenementen
May 2019
  • Friday, 10 May 2019 - Sunday, 12 May 2019
    YA328 Event by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Andere clubs
  • Saturday, 25 May 2019 - Sunday, 26 May 2019 10:00 -  5:00
    55 Jaar YP408 by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Overige
August 2019
  • Saturday, 10 August 2019 - Sunday, 11 August 2019
    Santa Fé by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Overige
  • Saturday, 10 August 2019 - Sunday, 11 August 2019 8:00
    Wings & Wheels by Dik van Zanen  ::  Overige
  • Saturday, 31 August 2019 - Sunday, 01 September 2019
    International Army Show - powered by Ministerie van Defensie by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Overige
September 2019
October 2019
  • Friday, 04 October 2019 - Sunday, 06 October 2019 12:00 - 10:00
    Militair treffen Uithuizermeeden by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Overige
  • Saturday, 19 October 2019 9:30 - 1:00
    Militariabeurs Bedum by Dik van Zanen  ::  Beurzen
December 2019