Events Calendar

Next year
By Year By Month By Week Today Search Jump to month
Events for
2018
January 2018
February 2018
  • Saturday, 03 February 2018 9:30
    Militaria beurs Bedum by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Beurzen
  • Sunday, 18 February 2018
    Wheels Ruilbeurs by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Beurzen
March 2018
  • Sunday, 11 March 2018 - Sunday, 18 March 2018 9:00 -  2:00
    Militaria beurs Houten by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Beurzen
  • Friday, 30 March 2018 - Sunday, 01 April 2018 4:00
    DYC Paasweekend by Dik van Zanen  ::  DYC Clubevenementen
April 2018
  • Saturday, 14 April 2018 9:30 - 4:00
    OSB18 Ouwe Stompen Bal 2018 by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Overige
May 2018
  • Saturday, 05 May 2018 8:00 - 5:00
    Bevrijdingsrit Nieuw-Vennep by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Overige
  • Friday, 18 May 2018 - Monday, 21 May 2018 8:00
    LRCH Ondersteuning by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Andere clubs
  • Friday, 18 May 2018 - Sunday, 20 May 2018 4:00
    DYC Pinksterweekend by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  DYC Clubevenementen
August 2018
  • Saturday, 11 August 2018 - Sunday, 12 August 2018
    Wings & Wheels by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Overige
  • Thursday, 23 August 2018 - Sunday, 26 August 2018
    DDDP - Drie Dagen De Peel by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Overige
  • Saturday, 25 August 2018 - Sunday, 26 August 2018
    Moerdijks Oldtimer Festival by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Overige
September 2018
  • Saturday, 01 September 2018 - Sunday, 02 September 2018
    International Army Show by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Overige
  • Friday, 14 September 2018 - Sunday, 16 September 2018 4:00
    DYC ALV by Dik van Zanen  ::  DYC Clubevenementen
  • Sunday, 30 September 2018 9:00 - 3:00
    KTR Beurs by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Beurzen
November 2018
  • Saturday, 03 November 2018 - Sunday, 04 November 2018
    4x4 Havelte by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Andere clubs
  • Saturday, 10 November 2018
    DYC Sleuteldag [ONDER VOORBEHOUD] by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  DYC Clubevenementen
December 2018
  • Saturday, 29 December 2018 10:00 - 4:00
    DYC Magazijndag by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  DYC Clubevenementen